Kullanım Koşulları - WP Cimri

Kullanım Koşulları

  • wpcimri.com sadece GPL (GNU Genel Kamu Lisansı) altında lisanslanan çeşitli temalar, eklentiler ve komut dizileri (script) sağlar. Böylece satın almış olduğunuz ürünü istediğiniz sayıda web sitesinde ve istediğiniz şekilde (değiştirilmiş ya da değiştirilmemiş) kullanabilirsiniz.
  • wpcimri.com size sadece tema ya da eklenti dosyalarını iletir. Bu dosyalar için teknik destek vermez. Teknik destek için bu dosyaları üreten ya da bu dosyalar için teknik destek hizmeti veren geliştiricilerden hizmet alabilirsiniz.
  • Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı kapsamında lisanslıdır. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz projelerin tamamında bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar, yalnızca sahiplerinden otomatik güncellemeler almaları gerektiğinde ya da bazı özelliklerin aktif edilmesi durumunda lisans anahtarına ihtiyaç duyabilirler.
  • Temin ettiğiniz dosyalar kişisel kullanımınız içindir. Ticari amaçla kullanmak isterseniz ürünü yapımcısından satın almanızı öneririz.
  • Güncellemeler, üreticiden temin edildiğinde sağlanır. Güncellemeler mevcutsa, hesap sayfanızdan indirebilirsiniz.
  • wpcimri.com’daki tema yada eklentiler için yapımcıları geliştirmeyi durdurduğunda ya da sitemiz üzerinden kaldırıldığında güncelleme alamazsınız. Sitemiz üzerinde satışı devam eden tema ve eklentiler güncel dosyalar temin edildiği sürece sürekli güncellenecektir.
  • wpcimri.com’daki ödemeler iade edilemez ve herhangi bir iletişim olmaksızın tüm talep veya ihtilaflar reddedilir. Sunucu bağlantısından ya da farklı sebeplerle gerçekleşebilecek iletişim eksikliğinden tarafımız sorumlu tutulamaz.
  • Satın aldığınız dosyaların yedeklenmesi ve indirilmesi sizin sorumluluğunuzdadır, internet sitesinin kapanması durumunda ya da sunucu bağlantısı sorunlarında dosyaların temin edilememesinden tarafımız sorumlu tutulamaz. Satın alma işleminden sonra dosyalarınızı indirmelisiniz ve yedeklemelisiniz.
  • wpcimri.com, ürünlerin kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir ve bu dosyaların kullanımı nedeniyle oluşabilecek her türlü sorumluluğu üstlenirsiniz. Tüm ürünlerin %100 orijinal ve değiştirilmemiş oldukları ve herhangi bir zararlı kod ya da virüs içermediklerini garanti ederiz.
  • wpcimri.com, herhangi bir kullanıcı hesabını bilgi vermeden, tamamen kendi isteğine bağlı olarak askıya alma ve/veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Hesapları iptal edilen müşterilere ücret iadesi yapılmayacaktır.