WP Cimri - En Ucuz Profesyonel WordPress Temaları ve Eklentileri

DÜNYANIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN WORDPRESS TEMALARI

Dünyada en çok tercih edilen premium WordPress temalarını, eklentilerini ve WooCommerce ürünlerini en uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Artık internet sitesi açmak için yüzlerce lira harcamanıza gerek yok.

5 adet ve üzeri tema ya da eklenti alışverişlerinizde sepette tam 100 TL indirim!
Fırsatı kaçırmayın!

İndirim Fırsatı!
profesyonel-temalar-1

EN ÇOK SATAN TEMALAR VE EKLENTİLER

Sitemizde en çok satılan 20+ premium WordPress teması ve 40+ premium eklenti mevcuttur. Newspaper, Flatsome, Divi, Avada, Yoast Pro, Revolution Slider, Smush ve çok daha fazlası!
tum-ozellikler-1

TÜM ÖZELLİKLER VE DEMO İÇERİKLER

Belirli temalarda bütün özelliklere ve demo kurulum içeriklerine sahip olabilirsiniz. Tema kurulumu sırasında hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Böylece aldığınız temaların içinde bulunan hazır şablonları sitelerinizde hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
sinirsiz-kullanim

%100 YASAL VE SINIRSIZ KULLANIM

Satın almış olduğunuz tüm WordPress temaları ve eklentileri sınırsız kullanım hakkına sahiptir ve %100 yasaldır. Satmış olduğumuz temalar GPL lisansına sahiptir. Tamamen fonksiyonel ve tüm hiçbir özelliği kısıtlanmamıştır. İstediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz.

TEMA & EKLENTİLERİ İNCELEYİN

Hemen tüm profesyonel WordPress temalarını ve eklentilerini inceleyin.

Profesyonel WordPress Temaları

En iyi Premium WordPress ve WooCommerce ürünleri için onlarca dolar yerine sadece 49 TL ödeyin! İşinizin ihtiyacı olan her şey burada! Değeri 5000$’dan fazla ürün yelpazesi. Sayısız demo, özellik ve eklenti kullanarak tasarruf edin ve harika web siteleri oluşturun!

100% YASAL & SINIRSIZ KULLANIM

Sunulan temalar ve eklentiler GPL Lisansı altında paylaşılır, yani tamamen işlevseldir, tüm demoları ve özellikleri içerir. Bunları sınırsız sayıda alanda, sizin ve müşterilerinizin internet sitelerinde kullanabilirsiniz! (GPL Lisansı Nedir?)

EN ÇOK SATILAN TEMALAR & EKLENTİLER

Tüm dünyada en çok satılan ve kullanılan WordPress ve Woocommerce için en popüler Premium Tema ve Eklentiler ile sitenizi kurmak artık çok kolay. Piyasadaki en iyi tema ve eklentilerle kullanıcılarınıza en iyi internet sitesi deneyimini sunun. Avada, Divi, Flatsome, Newspaper, Revolution Slider, Yoast, Smush ve daha fazlası!

Profesyonel WordPress Eklentileri

En çok kullanılan Premium Temalara ve Eklentilere erişin.

Haftalık güncellemeler, sınırsız alan adında kullanma, ve %100 yasal dosyalar.